Mine Yapar ile Sezgisel Resim ve Doğal Boya

08 Mayıs 2016 Pazar, 11:00-14:00,halka sanat/ galeri'de!
 
Anda olmak, nefes almak, gevşemek, toprağa dokunmak, renkli topraklarla çocuklar gibi oynamak, yarattığınız imgelerde kendi iç manzaranızı görmek! 
 
 
Sezgisel resim bunların hepsini içeriyor. Bu atölyede asıl önemli olan yaşadığımız süreç. Ortaya güzel bir resim çıkması da fazladan.
 
Ellerinizden kağıda akan resim size sizle ilgili mesajlar verebilir. Almanız gereken bir mesaj varsa, yaptığınız resimde görürsünüz. Sadece çocuklar gibi eğlenmek ve gevşemek için bile bu çalışmayı yapmaya değer!
 
Sezgisel resim tekniğiyle herkes resim yapabilir. Deneyim ve “yetenek” gerekmez. Sezgisel resim atölyelerimizde akademi mezunu sanatçılarla, hiç resim yapmamış insanlar yanyana çalışır. Birisi diğerinden daha üstün değildir. Resim yapmayan yapabileceğini görür, ressam olan ise burada farklı bir yaklaşım keşfeder. Resim içinizden gelir. Siz onu tasarlayarak, kafa patlatıp ter dökerek yapmazsınız.
 
Sezgisel resim hakkında daha fazla bilgiyi http://earthcolours.nl/tr/category/sezgisel-resim-tr/ sayfamızda bulabilirsiniz. 
 
Program:
 
Resim için doğal boya yapımı
 
Gevşeme ve topraklanma egzersizleri
 
Sezgisel resim
 
Deneyimleri, resimleri paylaşma
 
Sezgisel resim hakkında daha fazla bilgi için: http://earthcolours.nl/tr/category/sezgisel-resim-tr/
 
 
Öğle saatlerinde halka sanat mutfağından nefis bir çorba içebiliriz. Atölyelerdeki öğlen aralarında halka Sanat/ galeri mutfağı armağan ekonomisi ile yürütülmektedir. İsteyenler gönüllerinden geçen miktarı verebilir. Atölye ücretine dahil değildir. 
 
Katılım ücreti: 110 TL
 
Daha fazla bilgi ve kayıt için: info@halkaartproject.net