Access Bar Uygulayıcı Sertifika Eğitimi

15 Temmuz 2015 Çarşamba, 09:00- 17:30
 
Eğitmen: Rowena Girneet Baweja*
 
Access Bar Uygulayıcı Sertifika Eğitimi 15 Temmuz Çarşamba günü Nefess Yoga'nın ev sahipliğinde gerçekleşecek. 
 
Bilgi ve kayıt için: info@halkaartproject.net
 
*https://www.facebook.com/NefessYoga
 
* www.nefessyoga.com/
 
"Başınızın üzerinde hafifçe dokunulduğunda kolaylıkla uyarılarak hayatınızda daha önce yapmakta zorlandığınız, tıkanıklık yaşadığınız durumları çözmenize yardımcı olacak 32 nokta olduğunu biliyor muydunuz? Bu noktalar hayattaki
 
önyargılarınızın, korkularınızın, mutsuzluklarınızın, kararlarınızın, beklentilerinizin yıllar öncesinden size aktarılmış elektromanyetik bileşenlerini depolar.Barları çalıştırmak olumsuzluklara sebep olan bütün tıkanıklıkların giderilmesini sağlar ve size gündelik hayatta rahatlık, kolaylık, huzur ve yeni olasılıklar getirir. "
 
Eğitime katılanlar;
* İki Bar seansı alıp, iki Bar seansı uygulayacaklar.
*Access Barlara dair bir giriş ve uygulama klavuzu ve beden, cinsellik, huzur, yaratıcılık, maneviyat ve maddiyatla ilgili 32 noktaya dair baş grafikleri edinecekler.
* Günlük hayatta karşılaşılan problem ve tıkanıklıkları çözmeye dair araçlara erişeceklerdir.
 
 
Barlar hakkında daha fazla bilgi için: 
 
https://www.youtube.com/watch?v=uk9KTJL_SZc
http://www.accessconsciousness.com/
 
Kurs ücreti 550 liradır. 
 
http://www.accessconsciousness.com/uploaded_files/prices/world-price-core-classes.pdf
 
Eğitmen hakkında: 
 
*Rowena Girneet Baweja
 
halka sanat projesi'nin 9-19 Temmuz arası konuğu, Mumbai Hindistan'dan sanatçı, yazar ve sinemacı olan Rowena Girneet Bajewa. Bu tanımların ötesinde kensini bir kültür araştırmacısı olarak tanımlayan Bajewa sezgisel resimden, mimariye ve kadim sembollere kadar pek çok konuyu çağdaş sanat bağlamında ele alıyor. Kadim bilgiyi görsel sanatla buluşturmayı araştırdığı metin yorumlamaları, üç boyutlu çalışmalar da yapan sanatçı aynı zamanda bir eğitmen.
İki yıldan beri verdiği bu kurslarda amaç kişinin aurasını temizleyip, onu yaşamda sıkıştıran ya da geri bırakan döngüleri kırmak. Bu çalışmanın yaşamda ve ilişkilerde berraklık, odaklanma ve barış getirdiğine inanılıyor.