Kapanış Etkinliği: in several aspects

Yaklaşık 35 yerli ve yabancı sanatçının katılımlarıyla gün geçtikçe genişleyen sergiye, her sanatçı kendi çalışmasının bir taslağıyla katkıda bulunuyor. Kapanış etkinliği // Finissage, bu kendi içinde genişleyen serginin en son halinin izleyiciler ile bulaşacağı nokta oluyor.

 

16:00: Kapanış Etkinliği//Finissage 

20:00 Video Gösterimi ve Sanatçı Konuşmaları (Antje Feger, Jana Müller, Benjamin F. Stumpf ve Emanuel Mathias

Sergiye Katılan Sanatçılar:
 Yeni Anıt, Nadim Assad, Nancy Atakan, Franz von Bodelschwingh, Johanna Diehl, Johanna Domke, Irena Eden / Stijn Lernout, Antje Feger, Filomeno Fusco, Anna Heidenhain, Margret Hoppe, Timothée Huguet, Ludwig Kittinger, Gosia Machon, Emanuel Mathias, Ulrike Möschel, Ulrike Mohr, Jana Müller, Regine Müller-Waldeck, Kevin Murphy, Ellakajsa Nordström, Lucas Norer, Hülya Özdemir, Suat Öğüt, Gamze Özer, İz Öztat, Dragan Prgomelja, Renaud Regnery, Maxime Rizard, Felicitas Rohden, Benjamin F. Stumpf, Katinka Theis, Ylva Trapp, Berkay Tuncay, Simon Wachsmuth, Moira Zoitl 

“in several aspects” projesi sanatsal bir yöntem olarak arşivlemeyi kullanıyor. 


blog: http://inseveralaspects.blogspot.com/
website: http://halkaartproject.net/
iletişim: inseveralaspects@gmail.com
iletişim: info@halkaartproject.net

in several aspects,halka sanat projesi rezidans sanatçıları Antje Feger, Benjamin F. Stumpf, Jana Müller ve Emanuel Mathias tarafından 7-16 Eylül tarihleri arasında hayata geçirilmiştir.

Ziyaret saatleri:
13/09/2012 Perşembe – 16:00-20:00
14/09/2012 Cuma – 16:00-20:00
15/09/2012 Cumartesi – 14:00-18:00